राज शाही शुक्रबार, चैत्र ११, २०७८ मा प्रकाशित

featured photo: Mansarowar Times

त्रियोदिवसीय आधारभुत कानूनी अनुशिक्षण कार्यक्रम संचालन गरिएको छ । कार्यक्रम हुम्ला जिल्लाको खार्पुनाथ गाउँ पालिकामा संचालनलन भएको हो । खार्पुनाथ गाउँ पालिकाका ५ वटै वडाका वडा अध्यक्ष संगै खार्पुनाथ गाउँपालिकाका अध्यक्ष उपाध्यक्ष कार्यपालिका सदस्य कर्मचारीको सहभागीतामा उक्त प्रशिक्षण कार्यक्रम संचालन गरिएको प्रशिक्षक राजन चन्दले बताएकी छन् ।

चन्दका अनुसार उक्त प्रशिक्षण तालिममा बालविवाह, बहुविवाह, घरलु हिंसा, मेलमिलाप सम्बन्धी कार्यविधि, गाउँपालिकाको अधिकार क्षेत्र लाएतका विषयमा प्रशिक्षण गराइएको चन्दले बताएकी छन् ।

न्यायीक समितिका पदाधीकारी, महिला समुह, आमा समुह, युवाहरुको सहभागीता रहेको उक्त तालिमलाई हुम्ला जिल्ला अदालतका श्रेस्तेदार उपसचिव कमलकुमार आचार्यले प्रशिक्षण गराएका थिए । मुद्दाको हदम्याद समेतका बारेमा जानकारी गराइएको थियो । प्रशिक्षण तालिम ३ दिन सम्म संचालन हुने भएको छ । तालिम आजबाट सुरु भइ आइतबार सम्पन्न हुने भएको छ ।

सम्बन्धित

हाम्रो बारेमा

ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।  अनलाइन पत्रिकाको रुपमा निरन्तर सुचना प्रवाहमा जागरुक रहन्छ ।

हाम्रो समुह

प्रकाशक: राज शाही
सह-सम्पादक: दिपबहादुर शाही

सम्पर्क

सिमकोट ६ हुम्ला
Website: https://www.mansarowartimes.com
E-mail: [email protected]

सम्पर्क न.: ९८५८३२०८९८, ९८४८३८५१२२,०८७६८००८९