राज शाही आइतबार, जेठ ०९, २०७८ मा प्रकाशित

featured photo: Mansarowar Times

हुम्ला

जिल्ला अस्पतालबाट दक्षिणी हुम्लाका गाउँपालिकामा कोरोनाको अबस्थाको अनुगमन गर्न चिकीत्सकको टोली गाउँपालिकातर्फ लागेको छ । कोरोना संक्रमणका बारेमा मापदण्ड अनुसार चेकजाँच र उपचार भए नभएको बुझ्न चिकीत्सकको टोली गाउँतर्फ लागेको हो ।

कोरोना संङ्क्रमितको उपचार, क्वारिन्टीन र आइसोलेशनको अबस्था अनुगमन र स्वास्थ्यकर्मीलाई कोरोना उपचार र ल्यापका कर्मचारीलाई कोरोना परिक्षण सम्वन्धि तालिमको व्यवस्थाका लागि चिकीत्सक कैलाश लामाको नेतृत्वमा टोली  गाउँतर्फ लागेको अस्पतालका चिकीत्सक टासी आङ्जु लामाले जानकारी दिएका छन् । चिकीत्सकको टोली गाउँगाउँमा जानका लागि माग भएपछि सो टोली खटाईएको हो ।

टोलीले दक्षिणी क्षेत्रका सर्केगार्ड, चंखेली, अदानचुली र ताँजाकोट गाउँपालिकामा पुगेर  अनुगमन गर्ने लामाले बताएका छन । टोलीले कोरोना संङ्क्रमितका साथै अन्य बिरामीको समेत उपचार गर्ने उनले बताए ।

कोरोना संङ्क्रमणको दोस्रो लहर चलेपछि गाउँगाउँमा पहिलो पटक चिकीत्सको टोली लागेको हो ।  यसअघि गाउँपालिकाका स्वास्थ्यकर्मीबाट कोरोना चेकजाँच र संङ्क्रमितको उपचार हुँदै आएको थियो । चिकीत्सकको टोली पुग्ने चार वटै गाउँपालिकामा कोरोना संङ्क्रमित रहदै आएका छन् ।

टोलीमा चिकीत्सक राज कुमार श्रेष्ठ र ल्यावका स्वास्थ्यकर्मी सहित चार जनाको सहभागिता रहेको छ ।  तीन दिन अगाडी गाउँपालिकातर्फ जाने चिकीत्सकको टोली वर्षाको कारण रोकिएको थियो ।

सम्बन्धित

ताजा अपडेट
सर्केगाड गाउँपालिकाले किसानलाई अनुदानमा कृषि सामग्री
सामुदायिक विद्यालयलाई ल्यापटप, प्रिरिन्टर, सोलार र स्मार्ट बोर्ड
खार्पु दोजाम कर्णाली नदीमा वनेको झुलुङगे पुल अति जिर्ण

लोकप्रिय

हाम्रो बारेमा

ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।  अनलाइन पत्रिकाको रुपमा निरन्तर सुचना प्रवाहमा जागरुक रहन्छ ।

हाम्रो समुह

प्रकाशक: राज शाही
सह-सम्पादक: दिपबहादुर शाही

सम्पर्क

सिमकोट ६ हुम्ला
Website: https://www.mansarowartimes.com
E-mail: [email protected]

सम्पर्क न.: ९८५८३२०८९८, ९८४८३८५१२२,०८७६८००८९