राज शाही बिहिबार, कार्तिक ०६, २०७७ मा प्रकाशित

featured photo: Mansarowar Times

जडिवुटी संकलन गर्न गई वेपत्ता भएका व्यक्तीको लाश भेटीएको छ । उक्त लाश आज सिमकोट गाउँ पालिकाको वडा नं १ चुवाखोलाको कालापानी भन्ने ठाउँको दोजाम कर्णालीमा भेटीएको हो । कालापानीमा रहेको दोजाम कर्णालीमा लगाइएका २ वटा साना काठका लाप्कोमा तर्न खोज्दा उक्त काठ पल्टीदा निज कर्णाली नदिमा खसेको हुन सक्ने हाम्रा स्थानिय संवाददाता एव मृर्तकका आफन्न गोरा वुढाले घटना स्थलबाट जानकारी दिएका छन् ।

दोजाम कर्णालीमा खसेको आसंका गरिएको ठाउँ भन्दा लाश करिव १० मिटर तल बिच कर्णालीमा रहेकाले उदार गर्न गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका निरिक्षक सिताराम विष्ट सहितको ७ जना सुरक्षाकर्मी स्थानिवासी गरी २५ जनाको टोलीले उक्त लाश निकाल्न नसकेको र सो लाश दोजाम कर्णालीको विच भेलमा रहेको आफन्त वुढाले बताएका छन् ।

खार्पुनाथ गाउँ पालिका वढा नं १ निवासी वर्ष ३० का धनबहादुर वुढा गत असोज २० गते जडविटी निकाल्नका लागी चुवाखोला वनमा गएका थिए । करिव १ हप्ता अघि देखि वेपत्ता भएका वुढाका आफन्तले कार्तिक ५ गते दोजाम प्रहरी चौकीमा जानकारी दिए संगै जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी निरिक्षक सिता राम विष्टको टोली घटना स्थलमा गएको थियो ।

विहिवार खोज तलासका क्रममा चुवाखोला वनको कालापानी भन्ने ठाउँ नजिक रहेको दोजाम कर्णालीको विच भागमा लाश भेटिएको र कर्णालीमा पानी ज्यादा हुदा लाशलाई निकाल्न नसकिएको हाम्रा स्थानिय संवाददाता गोरा वुढाले बताएका छन् ।

उदार गर्न गएको टोली घटना स्थलबाट फर्की सकेको छ ।

सम्बन्धित

ताजा अपडेट
सर्केगाड गाउँपालिकाले किसानलाई अनुदानमा कृषि सामग्री
सामुदायिक विद्यालयलाई ल्यापटप, प्रिरिन्टर, सोलार र स्मार्ट बोर्ड
खार्पु दोजाम कर्णाली नदीमा वनेको झुलुङगे पुल अति जिर्ण

लोकप्रिय

हाम्रो बारेमा

ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।  अनलाइन पत्रिकाको रुपमा निरन्तर सुचना प्रवाहमा जागरुक रहन्छ ।

हाम्रो समुह

प्रकाशक: राज शाही
सह-सम्पादक: दिपबहादुर शाही

सम्पर्क

सिमकोट ६ हुम्ला
Website: https://www.mansarowartimes.com
E-mail: [email protected]

सम्पर्क न.: ९८५८३२०८९८, ९८४८३८५१२२,०८७६८००८९