राज शाही शुक्रबार, कार्तिक ०५, २०७८ मा प्रकाशित

featured photo: Mansarowar Times

हुम्ला

जिल्ला स्थरीय खुल्ला भलिवल प्रतियोगिता संचालन हुने भएको छ । हुम्ला जिल्लाको मध्य क्षेत्रमा रहेको सर्केगाड गाउँ पालिकामा उक्त भलिवल प्रतियोगिता संचालन हुने भएको हो ।

रोयल गैरी साँया युवा कलबद्धारा प्रकास स्मृति भलिवल प्रतियोगिता जिल्ला स्थरीय यस अघि कार्तिक ५ गतेबाट संचालन हुने भनीए पनि जिल्लामा गत आइतबारबाट अविरल वर्षा भइ निकै धनजनको क्षेती हुँदा उदार कार्यमा उक्त युवा कलव परिचालन भएकाले केहि दिन पछि संचालन हुने भएको छ ।

यस अघि तय भएको उक्त भलिवल प्रतयोगिता अव कार्तिक ७ गतेबाट संचालन हुने सोही कलवका अध्यक्ष गोर्ख बहादुर शाहीले बताएका छन् ।दशैं र तिहारको उपलक्ष्यमा संचालन हुन लागेको सो भलिवल प्रतयोगितामा जिल्ला भरका खेलाडीले भाग लिने भएका छन् ।

सम्बन्धित

हाम्रो बारेमा

ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।  अनलाइन पत्रिकाको रुपमा निरन्तर सुचना प्रवाहमा जागरुक रहन्छ ।

हाम्रो समुह

प्रकाशक: राज शाही
सह-सम्पादक: दिपबहादुर शाही

सम्पर्क

सिमकोट ६ हुम्ला
Website: https://www.mansarowartimes.com
E-mail: [email protected]

सम्पर्क न.: ९८५८३२०८९८, ९८४८३८५१२२,०८७६८००८९