राज शाही मंगलबार, बैशाख ११, २०८१ मा प्रकाशित

featured photo: Mansarowar Times

२ दिने प्राकृतिक खेति सम्बन्धि पुनर ताजकिय तालिम   संचालन भएको छ । उक्त तालिम गुडनेवर्स इन्टरनेशलन नेपालको आर्थिक सहयोग र स्नोल्याण्ड एकिकृत बिकास केन्द्र हुम्लाको सहकार्य तथा समन्वयमा संचालन भएको हो ।

हुम्ला जिल्ला भित्र एकीकृत सामुदायिक बिकास परियोजन अन्तर्गत प्रबर्द्दित सहकारी संस्था भित्र आबद्द रहेका कृषकहरुको लागी संचालन भएको गुडनेवर्स इन्टर नेस्नल नेपालका लघुवित अधिकृत रमेसबहादुर शाहीले बताएका छन् ।

जिविकोपार्जन सुधार तथा बाताबरण मैत्री तवरले तरकारी उत्पादन गरी उत्पादकत्व बढाउनको लागी दुधकुन्ड महिला विकास बहूदेश्शिय सहकारी संस्था छिप्रा,माजा ,लेख र नल्नाका  ५ जना , पन्चमुखी दुधेदह कृषि सहकारी संस्था सिमकोट तल्लो र माथिल्लो गाउँ, हिल्दुम ,बुराउँसे र स्याम्नेका ४ जना  र मस्टदेब कृषि सहकारी संस्था ठेहेका २ जना कृषकहरु गरि जम्मा ११ जना स्थानीय स्रोत व्यक्तिहरुलाई उक्त तालिम प्रर्दान गरिएको हो  ।

सम्बन्धित

हाम्रो बारेमा

ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।  अनलाइन पत्रिकाको रुपमा निरन्तर सुचना प्रवाहमा जागरुक रहन्छ ।

हाम्रो समुह

प्रकाशक: राज शाही
सह-सम्पादक: दिपबहादुर शाही

सम्पर्क

सिमकोट ६ हुम्ला
Website: https://www.mansarowartimes.com
E-mail: [email protected]

सम्पर्क न.: ९८५८३२०८९८, ९८४८३८५१२२,०८७६८००८९