राज शाही बुधबार, साउन ०३, २०८० मा प्रकाशित

featured photo: Mansarowar Times

आर्थिक वर्ष ७९।८० समाप्त भए सँगै सार्वजनिक सुनाइ गर्न थालिएको छ । संघ, प्रदेश र स्थानिय तहबाट वजेट विनियोजन भइ वडा पालिकामा विकासे काम लगाएतमा खर्च भएको विवरण जनताका विच सार्वजनिक सुनुवाइ गरी वडा पालिकालाई चुस्त दुरुष्त राख्नको लागी वडा पालिकाले सार्वजनिक सुनुवाइ गरेको हो ।

सार्वजनिक सुनुवाइ गर्ने वडा पालिकामा हुम्ला जिल्ला खार्पुनाथ गाउँपालिका वडा नं ४ छिप्राको रहेको छ । वुधवार एक कार्यक्रमको आयोजना गरि सोही वडाका वडा अध्यक्ष रंगमती शाहीको अध्यक्षता र गाउँपालिका उपाध्यक्ष ज्ञानबहादुर सिंहको प्रमुख आतिथ्यमा उक्त वडाको सार्वजनिक सुनुवाइ गरेको हो ।

त्यसै गरी सोही वडाले आगामि आर्थिक वर्ष ८० ।८१ को लागी पनि वडा सभा गरिएको छ । उक्त वडा सभामा जनप्रतिनिधि सरोकारवाला व्यक्ति स्थानियवासीको सहभागिता रहेको सोही वडाका वडा सचिव लोकेन्द्र हमालले बताएका छन् ।

सम्बन्धित

हाम्रो बारेमा

ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।  अनलाइन पत्रिकाको रुपमा निरन्तर सुचना प्रवाहमा जागरुक रहन्छ ।

हाम्रो समुह

प्रकाशक: राज शाही
सह-सम्पादक: दिपबहादुर शाही

सम्पर्क

सिमकोट ६ हुम्ला
Website: https://www.mansarowartimes.com
E-mail: [email protected]

सम्पर्क न.: ९८५८३२०८९८, ९८४८३८५१२२,०८७६८००८९