राज शाही बुधबार, आषाढ ०६, २०८० मा प्रकाशित

featured photo: Mansarowar Times

नबौ अन्तराष्ट्रिय योग दिवसको अवसरमा योग भ्यास सँगै निशुल्क आयुवेर्द तथा योग शिविर संचालन गरिएको छ । सोही दिवसको अवसरमा वुधबार विहान साढे ५ वजेबाट सिमकोटको मानसरोवर होटलमा योग अभ्यास संचालन गरिएको थियो । उक्त योग अभ्यासमा जिल्लाका ६० जना भन्दा वढी व्यक्तीहरुको सहभागीता रहेको थियो ।

यस अघि प्रमुख जिल्ला अधिकारी श्रीनाथ पौडेलको संयोजगत्वमा नवौ अन्तराष्ट्रिय दिवश मुल समारोह समिति गठन गरिएको थियो । जिल्ला स्वास्थ्य सेवा कार्यालय, सिमकोट गाउँपालिका  र आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्रको संयुक्त आयोजनामा योग अभ्यास शिविर संचालन गरिएको हो ।

त्यसै गरि जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र सिमकोट हुम्लाको आयोजनामा सिमकोट गाउँपालिका वडा नं ७ चौगान फयामा निःशुल्क आयुर्वेद तथा योग शिविर संचालन भएको सोही कार्यालय प्रमुख कृष्ण चन्द जोसीले  बताएका छन् । १ दिने निःशुल्क आयुर्वेद स्वास्थ्य शिविरमा महिला १ सय ६ र पुरुष ८१ गरी जम्मा १ सय ८७ जनाले उपचार पाएको प्रमुख जोसीले बताएका छन् ।

स्थानियवासीको स्वास्थ्य चेक जाँच संगै ४० प्रकारका औषधी समेत निःशुल्क वितरण गरिएको प्रमुख जोसीले बताएका छन् । उक्त शिविरमा ग्यास्टिक, अमलपित, रुघा, खोकी , ज्वोरो, वाद, सेतो पानी वग्ने लगाएतका रोगहरुको निःशुल्क उपचार गरिएको छ ।

सम्बन्धित

हाम्रो बारेमा

ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।  अनलाइन पत्रिकाको रुपमा निरन्तर सुचना प्रवाहमा जागरुक रहन्छ ।

हाम्रो समुह

प्रकाशक: राज शाही
सह-सम्पादक: दिपबहादुर शाही

सम्पर्क

सिमकोट ६ हुम्ला
Website: https://www.mansarowartimes.com
E-mail: [email protected]

सम्पर्क न.: ९८५८३२०८९८, ९८४८३८५१२२,०८७६८००८९