राज शाही शुक्रबार, फाल्गुण २६, २०७९ मा प्रकाशित

featured photo: Mansarowar Times

अखिल नेपाल किसान महासंघ जिल्ला कार्यसमिति गठन गरिएको छ । नेकपा एमालको भातृ संगठन अखिल नेपाल किसान महासंघको जिल्ला कार्यसमितिको अध्यक्षमा खार्पुनाथ गाउँपालिका वडा नं ५ का केन्द्र राज शाही निर्विरोध निर्वाचित भएका छन् ।

शाही लामो समय देखि नेकपा एमालेको भातृ संगठनको विभिन्न पदमा रही काम कार्य गर्दै आएका छन् । नेकपा एमालेका केन्द्रिय सदस्य लंकबहादुर शाहीको प्रमुख आतिथ्य र आयोजक समितिका अध्यक्ष केन्द्र राज शाहीकै अध्यक्षतामा संचालन भएको वृहत बैठकले निज शाहीलाई निर्विरोध निर्वाचित गरेको हो । शाहीको अध्यक्षतामा ३५ सदसिय जिल्ला कार्यसमिति चयन गरिएको छ ।

अखिल नेपाल किसान महासंघको पाँचौ जिल्ला अधिवेसनले केन्द्र राज शाही अध्यक्ष, पदम बोकटी उपाध्यक्ष, हेमन्त बोहरा सचिव, सरिता रोकाया कोषाध्यक्ष, मुटुप लामा उपसचिव र विष्णु रावत उपसचिव रहने गरी नेपाल किसान महासंघ जिल्ला कार्यसमिति गठन गरिएको नेकपा एमालेका जिल्ला कार्यसमितिका खेलकुत विभाग प्रमुख छक्क रोकायाले बताएका छन् ।

सम्बन्धित

हाम्रो बारेमा

ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।  अनलाइन पत्रिकाको रुपमा निरन्तर सुचना प्रवाहमा जागरुक रहन्छ ।

हाम्रो समुह

प्रकाशक: राज शाही
सह-सम्पादक: दिपबहादुर शाही

सम्पर्क

सिमकोट ६ हुम्ला
Website: https://www.mansarowartimes.com
E-mail: [email protected]

सम्पर्क न.: ९८५८३२०८९८, ९८४८३८५१२२,०८७६८००८९